Odporúčame
Viacúčelový regál Tabia - prírodná
Rozmery 85×103×25 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 55 €
- 8. 1. 2025 - 55 €
- 4. 4. 2024 - 78 €
- 15. 1. 2024 - 75 €
Popis produktu
Neustále hľadáte miesto pre svoje kvety, ktoré už nemáte kam dávať? Váš večný problém hravo vyrieši viacúčelový regál TABIA. Vyrobený je z lakovaného bambusu prírodnej farby, preto skvele zapadne do každého interiéru. Ponúka osem políc, na ktoré môžete uložiť kvety, ale aj iné predmety podľa Vášho uváženia. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 103,5x25x85 cm. Doplňte Váš interiér o tento zaujímvý kúsok a nechajte Vaše kvety nádherne sa vynímať. Je dodávaný v demonte a nosnosť jednej police je 10 kg.
Rozmery
| Šírka: | 103 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 4.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0324 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Tabia |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Prírodná |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Lakovaný bambus |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet sekcií | 8 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom





















