



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné/nástenné LED svietidlo so senzorom. Ideálne svietidlo pre schodisko, chodby, toalety a pod. Mikrovlnný pohybový senzor s detekčným uhlom 360°. Dosah: 1 - 8 m. Doba svietenia: 1 - 12 min. Odolné plastové tienidlo zaisťuje ideálny rozptyl svetla a svetelný zdroj v ňom tak neoslňuje. Svetelný zdroj má veľmi vysokú životnosť.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Plast |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75 W |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Celkový svetelný tok | 950 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | ANETA S Fulgur |
| Výrobca | Fulgur |

V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomDoprava zadarmoKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, plastové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom

Drevené, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, okrúhle, atypické
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo