








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračný reťaz je možné umiestniť na záhrade a ozvláštniť tak vonkajšie posedenie. Girlandy je možné vzájomne spájať pomocou koncových zástrčiek, pri spojení je potrebné spojiť vidlice zásuvkou a zašroubovať maticou. Možnosť sériového zapojenia reťazov až do maximálneho výkonu 2300W. Dĺžka 20 m. Vzdialenosť medzi žiarovkami 100 cm.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ | Vonkajšia reťaz |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | E27 |
| Max. príkon zdroja | 1,3 W |
| Počet žiaroviek | 20 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Typ zástrčky | F |
| Series | TOP GIRLANDS, MIMOSA Kobi, GIRLANDA + BULBS |
| Výrobca | Kobi |
Používateľské recenzie
Дуже товстий дріт і лампи далеко через кожен метр
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
Skladom
Solárne, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 12V
Skladom
Nástenné
Skladom
Solárne, do zeme, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné
Skladom
Solárne, nástenné
Na odoslanie o 3 dni
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
Skladom
Solárne
Skladom
Stropné, do zásuvky, s napätím 230V
Skladom


Nástenné
Skladom
Do zeme
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo