

Rozmery 20×140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rozmery Rozmer matraca: 140 x 200 cm Výška: 20 cm Šírka: 140 cm Dĺžka: 200 cm Tvrdosť matraca Stredná H3 až mäkká H2 Vyhotovenie Rovnomerné rozloženie tlaku a podpora zdravej polohy chrbtice Vysoká elasticita a okamžité prispôsobenie sa telu Zabezpečuje príjemné mikroklíma počas spánku vďaka svojej priedušnosti Dlhšia životnosť, väčšia elasticita a priedušnosť oproti PUR penám Hypoalergénny a prateľný poťah na zips Materiál - Studená pena HR Vysoká elasticita a dokonalé prispôsobenie sa telu Počas spánku odvádza prebytočné teplo Pružnejšia než ostatné peny a ihneď sa vracia do pôvodného stavu Vysoká priedušnosť , odvod vlhkosti a skvelá cirkulácia vzduchu Rovnomerne rozkladá tlak a podporuje zdravú polohu chrbtice Oveľa dlhšia životnosť bez tvarových deformácií než ostatné typy pien Materiál - Pamäťová pena Reaguje na teplotu tela a prispôsobuje sa jeho tvaru Zabezpečuje úľavu od tlaku a znižuje prenášanie pohybu Ideálna voľba pre osoby s bolesťami chrbta alebo kĺbov Prispieva ku kľudnému a hlbokému spánku Tipy Doplníte matrac o kvalitný rošt , ktorý zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu Chránič matraca predĺži jeho životnosť Matrac pravidelne otáčajte - počas prvého roku min. 4x a ďalší rok aspoň 2x Matrac pravidelne vysávajte - predĺžite jeho životnosť a jedinečné vlastnosti Farba peny a prešívanie poťahu sa môže líšiť - farba peny a vyhotovenie prešívania nemá vplyv na vlastnosti matraca Výrobná tolerancia matraca je ± 2 cm na výšku, šírku a dĺžku Matrace sú dodávané v komprimovanom stave - matrac vybaľte ideálne do 24 h od obdržania Matrac okamžite nezaťažujte - matrac sa môže vracať do pôvodného stavu až 48 h Nechajte sa inšpirovať Matrace Spálňa Paplóny a vankúše Obliečky Plachty Nočné stolíky
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Zdravotné | Ano |
|---|---|
| Typ | Penový |
| Tvrdosť | Mäkké, Stredne tvrdé |
| Výplň | HR pena, Pamäťová pena, PUR pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Materiál povlaku | Aloe Vera |
| Nosnosť | Do 120 kg |
| Obojstranné | Ano |
| Sendvičové | Ano |
| Ochrana matraca | BEZ chrániče matraca |
| Rozmer matraca | 140 x 200 cm |
| Výška matraca | 20 cm |
| Odporúčané pre | Matrac pre dospelých, Matrac pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát, Matrac pre deti, Matrac pre študentov |
| Vaša váha | 91 - 120 kg |
| Nosnosť matraca | 120 kg na osobu |
| Dĺžka | 200 cm |
| Typ peny | HR studená pena, Pamäťová pena |
| Veľkosť | Na dvojlôžko |
| Poťah | Aloe vera |
| Tvrdosť matraca | Stredná H3 |

20×80×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
37×23×40 cm, nafukovací, mäkký
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
35×16×39 cm, nafukovací, mäkký
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
23×90×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
6×60×120 cm, penový, mäkký
Skladom
5×80×160 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Zdravotný, penový, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, penový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, z pamäťovej peny, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
8×80×160 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
10×80×160 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25×80×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
10×120×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×190 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
80×190 cm, zdravotný, taštičkový
Skladom
23×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Skladom
24×140×200 cm, penový, vysoký
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Penový, stredne tvrdý, so snímateľným poťahom

90×200 cm, zdravotný, pružinový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Zdravotný, pružinový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, latexový, z pamäťovej peny
Skladom

Zdravotný, taštičkový, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo