Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 139 €
- 26. 6. 2025 - 139 €
- 9. 1. 2025 - 151 €
- 4. 4. 2024 - 137 €
- 15. 1. 2024 - 136 €
Popis produktu
Štvordverovú komodu so zásuvkou FLARKEN CH-4D/1DR si môžete zaobstarať spolu s celou kolekciou obývačky Flarken, ale dokonale zapasuje aj ako samostatný kúsok. Jej farebné prevedenie dub artisan vytvára veľmi príjemnú, teplú a útulnú atmosféru. Rozmery komody sú (ŠxHxV): 160x40,3x83 cm. Určite Vás poteší bohatý úložný priestor či kvalitné matné úchytky. Na jej výrobu bola použitá kvalitná DTD (drevotriesková doska), hrúbka korpusu drevotriesky má rozmery 16 a 18 mm, predné dosky majú 16 mm. Hrany ABS (0,5) zabezpečujú odolnosť nábytku. Dvierka sa vyznačujú kvalitným kovaním výrobcu Häfele, zásuvky majú spoľahlivé teleskopické kovanie. Spravte si radosť a zútulnite svoj interiér týmto praktickým a štýlovým kúskom!
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 83 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Béžová |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Váha s obalom výrobcu | 59 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.133 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Flarken CH-4D/1DR |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub artisan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | Kovové úchytky |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Nie |
| Nábytkový systém | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Do ľava aj do prava |
| Strana zásuviek | V strede |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Problémy pri skladaní neoznačené sáčky podľa návodu, bolo by lepšie keby sáčky boli označené veľmi by to pomohlo už aj tak pri zložitom skladaní produktu
Produkt pekný, zodpovedá fotografiám
Zložité skladanie produktu
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Vyborna
Priestranná
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) ISWB20S3 20 l - sivý kameň
33×23×40 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom






