Odporúčame
História cien
- 27. 5. 2026 - 373 €
- 4. 4. 2024 - 373 €
- 15. 1. 2024 - 375 €
Popis produktu
Moderná pohovka SARA je praktická rozkladacia pohovka s úložným priestorom, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby. Jadro pohovky tvorí purpena, ktorá poskytuje pohodlné sedenie. Plocha na spanie má rozmery 193x149 cm. Výška sedu je 41 cm a hĺbka sedu je 71 cm. Úložný priestor možno využiť na odloženie sezónnych diek, prikrývok a pod. Pohovka je čalúnená hnedou látkou Alova, pričom na výber je aj v tehlovo-hnedej farbe. V cene pohovky Sara sú tiež 2 bavlnené oporné vankúše.
Rozmery
| Šírka: | 193 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 74 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 68.4 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.0263 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Sara |
| Hĺbka sedadla (cm) | 71 |
| Výška sedadla (cm) | 41 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 193 x 149 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Hnedá |
| Farba (slovne) | Hnedá |
| Prevedenie poťahu | Hnedá |
| Označenie prevedenia poťahu | Alova |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / bavlna |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Polyester |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Klasický |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Praktická a pohodlná pohovka.
Praktická a pohodlná.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom






















