







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Sollux máme skladom za cenu 44.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Štýl | Industriálny |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Typ žiarovky | AR111 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Pätica | GU10 |
| Series | BASIC Sollux, QUATRO Sollux |
| Výrobca | Sollux |

Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomLED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo