








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Inteligentný LED pásik, ktorý sa postará o nastolenie tej pravej atmosféry v akúkoľvek chvíľu.K dispozícii až 16 miliónov farieb, medzi ktorými si každý nájde svoje obľúbené (RGB).LED pásik sa dá jednoducho ovládať cez mobilnú aplikáciu, stačí pásik pripojiť k Wi-Fi sieti.Vykúzlite jedinečnú atmosféru v daný okamih.Pásik je plne dimenzovateľný: 1 % - 100 %.Organizovanie večierku už nikdy nebude ako predtým, vďaka schopnosti prispôsobovať intenzitu svetla k hudbe.Aplikácia Yeelight vám umožní ovládať pásik pomocou smartfónu či tabletu (kompatibilná aj s iOS a Android).Využívajte svetelné efekty, striedajte farby a nechajte ich prelínať.Je podporované Amazon Alexa, Google assistant, Apple Homekit a Samsung SmartThings.Ďalšou skvelou vlastnosťou je možnosť predĺžiť pásik pomocou prídavných pásikov Lightstrip Extension na dĺžku až 10 metrov - maximálna dĺžka so zachovaním funkčnosti.Samotný pásik je dlhý 2 m - predlžovací spojka je súčasťou balenia.Možnosť predĺženia pásika, možno zakúpiť tu.Originálny dekoratívny doplnok do každej domácnosti.Pásik je možné zavesiť priamo na stenu, nábytok, schody, vianočný stromček atď.Počet LED diód: 24.Oficiálna CZ distribúcia.Funkcia:1. Nastavenie farieb.2. Nastavenie jasu.3. Kľúčová operácia.4. Zmena scény.5. Časový spínač.6. Spínač oneskorenia.7. Ovládanie mobilným telefónom.8. Aktualizácia firmvéru.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Druh | Nástenné, LED pásy |
| Rgb | Ano |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Funkcie | Ovládanie telefónom/Wi-Fi/LED technológia |
| Typ | LED pásik |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Series | Xiaomi Produkts, LED RGB Pásek Xiaomi |
| Výrobca | Yeelight |

S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, RGB
Na odoslanie o 3 dni
Solárne
Na odoslanie o 2 dni
S napätím 12V, nástenné, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, nástenné, RGB
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, plastové, stojace
Skladom
Stojace
Na odoslanie o 1 týždeň
S napätím 230V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, RGB
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 12V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, s napätím 24V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové, drevené, stojace
Na odoslanie o 2 dni
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 12V, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
RGB
Na odoslanie o 1 deň
S napätím 12V, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krištáľové, drevené, stojace
Skladom
Svetelné reťaze, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, RGB, LED pásy
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojace
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo