Porovnajte ceny od 29,9 € do 36,9 € v 2 e-shopoch:
Paulmann 95388 - LED/0,05W IP44 Solárne domové číslo DAYTON 1,2V 600 mAh
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 29,9 € do 36,9 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 29,9 €
- 5. 2. 2026 - 29,9 €
- 28. 5. 2026 - 29,9 €
- 5. 2. 2026 - 29,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED solárne svietidlo so senzorom súmraku.Vhodné na steny, kde nie je priame elektrické zapojenie.Svietidlo sa po zotmení automaticky zapína pomocou senzora súmraku.Nabíjacia batéria: 1xAA Ni-MH 600 mAh (súčasť balenia).Čas nabíjania: 6-8 h.Čas svietenia: 4-6 h.
Parametre
| Svietiace | Ano |
|---|---|
| Typ | Solárne nástenné svietidlo/Domové číslo/Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Štýl | Ostatné/Dekoračný |
| Kapacita | 600 mAh |
| Funkcie | Senzor súmraku/LED technológia/Solárna technológia |
| Celkový príkon svietidla | 0,05 W |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 0,05 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 0,05 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 6 lm |
| Napätie | 1,2 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Series | DAYTON Paulmann, SOLAR Paulmann |
| Výrobca | Paulmann |
Podobné produkty

Domová číslica RICHTER 3D RN.100LV (čierna matná), RICHTER Čierna matná
Kovové
Skladom
VÝPREDAJ Domové číslo RICHTER 3D (čierna matná) - 5, 5, RICHTER Čierna matná
Kovové
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 9, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 6, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Domové číslo v „3D“ prevedení so štruktúrovaným povrchom RICHTER RN.100LV, RICHTER antracit matná
Kovové
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 4, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Domové písmeno v „3D“ prevedení so štruktúrovaným povrchom RICHTER RN.100LV, a, RICHTER antracit matná
Kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Paulmann 94694 - LED/0,2W IP44 Solárne domové číslo NEDA 3,7V
Plastové, svietiace
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Hnedé nástenné liatinové číslo 6 - 7*1*14 cm
Kovové
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 2, MP Čierna
Priemer, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 5, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Domové číslice MP - 152 mm - 8, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Domová číslica COBRA 150 mm (ČIERNA), 1, COBRA ČIERNA
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Domové číslo RICHTER RN.120L (nerez), RICHTER Nerez matný
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Hnedé nástenné liatinové číslo 8 - 7*1*14 cm
Priemer, kovové
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne vrátane LED so štítkami domov IP54 - Kandi
Priemer, kovové, svietiace
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 0, MP Čierna
Priemer, kovové
Skladom
Nástenné kovové písmeno B - 13 cm
Kovové
Skladom
Domové číslo RICHTER RN.150L (nerez), RICHTER Nerez matný
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Domové písmeno RICHTER RN.120L (nerez), A, RICHTER Nerez matný
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Hnedé nástenné liatinové číslo 0 - 7*1*14 cm
Kovové
Skladom
Domová číslica RICHTER RN.150L (čierna), RICHTER černá
Kovové
Skladom
Nástenné kovové písmeno P - 13 cm
Kovové
Skladom
Nerezové číslo v plochom „2D“ prevedení RICHTER RN.75L (čierne), RICHTER Čierna matná
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Nástenné kovové písmeno O - 13 cm
Kovové
Skladom
Domová číslica MP - 152 mm - 3, MP Čierna
Priemer, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa antracit s číslom domu IP54 - Glow
Priemer, kovové, plastové
Skladom
Domové písmeno v plochom „2D“ prevedení RICHTER RN.75L (čierne), A, RICHTER Čierna matná
Šírka, hĺbka, priemer
Skladom
Domové písmeno RICHTER RN.150L (nerez), A, RICHTER Nerez matný
Kovové
Skladom
Hnedé nástenné liatinové číslo 3 - 7*1*14 cm
Priemer, kovové
Skladom
Nástenné kovové písmeno C - 13 cm
Kovové
Skladom
Nástenné kovové písmeno M - 13 cm
Kovové
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
EGLO 85971 - Stmievateľná stojacia lampa BAYA 1xR7s/230W+1xG9/33W matný chróm
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo






