Rabalux - LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/18W/230V 3000-6000K IP44 biela
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Umiestnenie svetlaStropné
Krytie ip44 a  vyššieAno
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Ekvivalent klasickej žiarovky125 W
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
TypStropné svietidlo
MiestoKúpeľňa
FunkcieLED technológia
TvarGuľatý
Stupeň krytia (ip)IP44
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja18 W
Príkon zdroja18 W
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Celkový svetelný tok1800 lm
Priemerná životnosť zdroja20000 h
Napätie230 V
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Záručná doba60 mesiacov
ŠtýlOstatné
Celkový príkon svietidla18 W
SeriesTARFU Rabalux
VýrobcaRabalux
Podobné produkty
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/36W/230V 3000K IP44 pr. 35 cm biela
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo ADAR LED/12W/230V IP44 4000K
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Moderné svietidlo PREZENT ASPEN BIELA E27  1501
-18 %