




Rozmery 175×50×40 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toaletný stolík so zrkadlom z masívu Mira je vyrobený z kvalitného masívneho palisandrového dreva. Zrkadlá z masívu, ktoré máme skladom si môžete pozrieť osobne alebo objednať na mieru, v ktoromkoľvek z našich ponúkaných odtieňov! Indický koloniálny nábytok z masívneho palisandrového dreva.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Dekor | Palisander |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Rustikálny, Orientálny |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami, Bez nožičiek |
| Pôvod | Indie |
| Váha | 28.01 |
| Materiál desky | Masiv |
| Styl | Rustikální |
| Výrobca | Furniture-nabytek.cz |

81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom