








Najlepšia cena za posledných 30 dní: 6,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Doprajte si exkluzívne pohodlie a dajte zbohom baktériám s extra jemnými uterákmi z radu Bamboo Premium. Vďaka vysokému obsahu bambusových vlákien (70 %) je materiál nielen veľmi šetrný k pokožke, ale tiež má prirodzené antibakteriálne vlastnosti, ktoré bránia tvorbe plesní a množeniu baktérií. Kombinácia bambusových vlákien a jemnej bavlny zaisťuje uteráku vysokú savosť a dokonalú jemnosť, ktorá vás bude rozmaznávať každý deň. S kvalitným uterákom Bamboo Premium doprajete svojej pokožke po kúpeli tú najlepšiu starostlivosť. Navyše vďaka elegantnej neutrálnej farbe a štýlovej bordúre skvele doladíte a oživíte svoju kúpeľňu. Uterák je vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vhodný aj pre jemnú detskú pokožku a pre alergikov.
| Materiál | Bavlna, Bambus |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Motív | Zvieratká |
| Gramáž | 450 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 60 °C |
| Počet kusov v sade | 2 ks |
| Rozmery | 30 x 50 cm |
| Sušička | Áno |
| Veľkosť | 30 x 50 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Používateľské recenzie
Zatiaľ nebol žiaden nevyhovujúci stav.
Vyhovujúce rozmery , farba, kvalita materiálu.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Super
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
spokojná
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Jemný, pekná farba
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky

Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
70×120 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Skladom
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Skladom