





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Objímka na žiarovku je vyrobená z dreva.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Hlavný materiál | Drevo |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Dekor dreva | Dub |
| Štýl | Ostatné |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | E14 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Nástenné svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka/Chodba |
| Series | ANTONIO Lamkur |
| Výrobca | Lamkur |

Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, drevené, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Kovové, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo