Odporúčame
Eglo 99031 - LED RGB Stmievateľná stojacia lampa MARGHERA-C LED/16W/230V
História cien
- 19. 5. 2026 - 135,9 €
- 2. 4. 2026 - 135,9 €
- 5. 9. 2025 - 133,9 €
- 14. 1. 2025 - 161,9 €
- 1. 1. 2025 - 165,9 €
- 29. 2. 2024 - 161,9 €
- 15. 1. 2024 - 179,9 €
Popis produktu
Světlo sa ubiera novým smerom - EGLO connectInteligentná lampa sa dá ovládať chytrým telefónom cez aplikáciu alebo diaľkovým ovládačom.Nepotrebujete Wi-Fi ani adaptér. Bluetooth s nízkou spotrebou energie. Bezplatná aplikácia na Android a iOS - AwoX Smart CONTROL. 2700K teplá biela - 6500K studená biela. Výber z 16 miliónov farieb - Funkcia RGB. Plynulé stmievanie svietidla (0-100%). Nastavenie predvoľených farieb. Možnosť nastavenia času na zapnutie a vypnutie svietidla. Disco funkcia zmení svetelnú atmosféru v závislosti od Vami zvolenej hudby (podľa rytmu), ktorú máte uloženú vo Vašom mobilnom zariadení/tablete. Svietidlá je možné ovládať diaľkovým ovládačom aj mobilným telefónom súčasne.Prepínač je ovládateľný nohou.Vďaka funkcii LED ušetríte až 80% nákladov na energie. Diaľkový ovládač nie je súčasťou balenia.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Stmievateľné mobilným telefónom/Vypínač na kábli/Inteligentné osvetlenie |
| Typ zástrčky | C |
| Celkový príkon svietidla | 16 W |
| Typ | Stojacia lampa |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2100 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 16 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 16 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 145 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Series | MARGHERA-C Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Najlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

































