







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvalitný bezdotykový odpadkový kôš vyrobený z nerezovej ocele a tvrdeného plastu . Vďaka tomu nielen dlho vydrží, ale zároveň je ľahko umývateľný . Výhodou tohto automatického koša je predovšetkým fakt, že sa veká vôbec nemusíte dotýkať - otvorí sa samo, akonáhle zaznamená priblíženie ruky na vzdialenosť menej ako 25 cm . Okrem toho je ale vybavený aj deodorizérom , ktorý neutralizuje pachy . Tento odpadkový koše so senzorom zvýšia vaše hygienické štandardy v domácnosti. Benefitom je aj nízka spotreba . Senzor je napájaný 4 monočlánkami typu D a vydrží okolo 10 000 otvorení a zatvorení . Navyše sa otvára ticho a nejde vôbec počuť. Bezdotykové odpadkové koše sú moderným štandardom domácností. Vyskúšajte ich tiež, budete nadmieru spokojní.
| Šírka: | 27 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 71 cm |
| Materiál | Nerez, Plast |
|---|---|
| Otváranie | S vekom |
| Typ zatvárania | Bezdotykové |
| Tvar | Hranatý |
| Typ | Na komunálny odpad |
| Objem | 25-50 litrov |
| Farba | Čiernobiela |
| Rozmery | 330 x 270 x 705 mm |
| Napájanie | 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky) |
| Výrobca | Bezdoteku |
Používateľské recenzie
Som veľmi spokojná škoda že som ho neobjednala skôr
Veľmi rýchle dodanie super vyrobok
Bola som veľmi prekvapená aká jednoduchá montáž super smetny kôš veľmi praktický v domácnosti nemusíte sa ho ani dotknúť hoci máte špinavé ruky koša sa ani nedotknete
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Produkt bol dodaný bez batérií
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Funguje možnosť napojenia trafa
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Je OK
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk

63×33×41 cm, plastový, pedálový
Skladom
61×25×25 cm, nerezový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
83×105×35 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
46×28×34 cm, plastový, s vekom
Skladom
Bezdotykový, nerezový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch

Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, s vekom, nad 50 litrov
SkladomDoprava zadarmo
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
34×36×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×121×32 cm, na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
Na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
38×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom