





Jednoduchý a vysoko funkčný bezdotykový odpadkový kôš 50l ponúka veľký priestor na odpadky pre celú rodinu. Je vysoko odolný, vyrobený z nerezovej ocele a ABS plastu. Práve nerezová oceľ dodáva tomuto senzorovému odpadkovému košu s objemom 50 litrov unikátny luxusný vzhľad, takže zapadne do každej domácnosti. Výhodou bezdotykového odpadkového koša 50l je predovšetkým to, že funguje na pohyb - nemusíte sa ho vôbec dotýkať. Výhody bezdotykového odpadkového koša Práve vďaka pohybovému senzoru sú bezdotykové odpadkové koše veľmi hygienické . Napríklad ideálna v potravinárskych prevádzkach , kde nebude hroziť kontaminácia baktériami, pretože sa koša vôbec nedotknete. Rovnako tak odporúčame chytré odpadkové koše 50l do domácnosti . Najmä ak máte slabšiu imunitu alebo napríklad strach z baktérií, ktoré sa pri bežných košoch držia na veku. Bezúdržbový a vysoko odolný Napájanie senzorového odpadkového koša Effective 50l prebieha pomocou 4 batérií typu D . Vydrží dlho, a to niekoľko mesiacov prevádzky. Nemusíte sa tak vôbec o nič starať. Nerezová oceľ je ľahko čistiteľná, takže môžete senzorový odpadkový kôš ľahko umyť vlhkou handrou bez toho, aby došlo k poškodeniu. Vďaka kvalitným použitým materiálom je navyše odolný aj proti mechanickému poškodeniu.
| Šírka: | 31 cm |
|---|---|
| Výška: | 87 cm |
| Materiál | Nerez, Plast |
|---|---|
| Otváranie | S vekom |
| Typ zatvárania | Bezdotykové |
| Tvar | Okrúhly |
| Typ | Na komunálny odpad |
| Objem | 25-50 litrov |
| Farba | Čierna |
| Rozmery | 305 x 865 mm |
| Napájanie | 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky) |
| Výrobca | Bezdoteku |
Používateľské recenzie
Je to môj druhý kôš z tohto obchodu a stále som spokojný.
kvalita
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Je veľmi dobre že má dvojitú nádobu do ktorej vkladám sáčok,ak sa aj nahodou vyderaví,tak je ľahké vyčistiť.5 rokov som mala 50lt,pokazil sa mi vrchnák.Pre 3 člennú rodinu je obrovský.Tak teraz som si objednala 30lt.Môžem vrelo odporučiť tento produkt.
Vlastnila som takýto istý.vydržal 5 rokov,je perfektný.
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Krásne zabalené, nepoškodený
Splnil očakávania
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk
Krasny dizajn
Prílohy:
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk

Na triedený odpad, plastový, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
34×36×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
76×121×32 cm, na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
63×33×41 cm, plastový, pedálový
Skladom
38×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×105×35 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
61×25×25 cm, nerezový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo