Porovnajte ceny od 33 € do 129,9 € v 2 e-shopoch:
Eglo 99028 - LED RGB Stmievateľné nástenné svietidlo MARGHERA-C LED/16W/230V
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 33 € do 129,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 92 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 21. 5. 2026 - 129,9 €
- 5. 2. 2026 - 129,9 €
- 9. 11. 2025 - 85,9 €
- 21. 5. 2026 - 129,9 €
- 5. 2. 2026 - 129,9 €
- 9. 11. 2025 - 41,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
LED RGB Inteligentné nástenné svietidlo zo série Eglo Connect.Nepotrebujete Wi-Fi ani adaptér.Plynulé ovládanie zabezpečuje mobilná aplikácia AWOX SmartControl.Bezplatná Android a iOS App.Bluetooth s malou spotrebou energie.Ovládať môžete ako jednu, tak skupinu žiaroviek.Vďaka funkcii RGB je možné jednoducho meniť farby svetla vrátane bielej.Plynulé stmievanie svietidla (0-100%).2700K teplá biela - 6500K studená biela.Výber z 16 miliónov farieb - RGB.Nastavenie prednastavených farieb. Diaľkový ovládač nie je súčasťou balenia - je možné dokúpiť.
Parametre
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Stmievateľné mobilným telefónom/Ovládanie telefónom/Inteligentné osvetlenie |
| Typ | Nástenné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1900 lm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 16 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 16 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 131 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 16 W |
| Tvar | Guľatý |
| Series | CONNECT Eglo, MARGHERA Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Podobné produkty

Moderná nástenná lampa čierna vrátane LED - Plomp
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Bodové svietidlo Hugo, 1x čierne/zlaté kovové tienidlo, (možnosť polohovania)
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Moderné svietidlo Nowodvorski MONO KINKIET I 7840
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné svietidlo Niki, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Argon 3185 - Nástenné svietidlo EUFRAT 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, kovové, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.1126 - Nástenné bodové svietidlo LEMMI 1xGU10/40W/230V čierna
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sada 4 moderných nástenných a stropných svietidiel čierna vrátane LED nabíjateľných - Bright
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Nástenné svietidlo Haga Ring 1, 1x transparentné sklenené tienidlo (výber z 3 farieb uchytenia)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Santi, 1x čierne kovové tienidlo, b
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Eglo Mecinos nástenné svetlo 8x0,3 cm čierna 99644
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Nástenné LED svietidlo Twist, 2x LED 12w, 4000k, b
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Eglo 99034 - LED nástenné svietidlo PALBIETA 1xGU10/3W/230V
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Nástenné svietidlo Bergen Gold Ring, 1x zlaté/transparentné sklenené tienidlo (fi 15cm)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Niki 1, 1x sklenené tienidlo (výber z 3 farieb)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Reflex, 1x grafitové sklenené tienidlo, b/g
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Ring 1, 1x medové sklenené tienidlo, (výber z 3 farieb uchytenia)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné LED svietidlo Hoop, 1x LED 7w, 4000k, b
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Nástěnná vintage čierna retro lampa Helene - 43*35*44 cm
Zapínané vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 4 moderných nástenných svietidiel čiernych IP44 - Baleno
Zapínané vypínačom, v modernom štýle
Skladom
Bodové svietidlo Joker, 1x zlaté/zelené kovové tienidlo, gr
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED nástenné svetlo Solight čierna WO54-B
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenné svietidlo Monza, 1x zlaté/čierne kovové tienidlo, b
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Moderné nástenné svietidlo čierne 31 cm IP44 - Yuma
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Inteligentná nástenná lampa tmavosivá s drevom nastaviteľná vrátane Wifi A60 - Arthur
S diaľkovým ovládaním, drevené, do spálne a obývačky
Skladom
Bodové svietidlo Timber 8, 1x drevené tienidlo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Ring, 1x medové sklenené tienidlo, (výber z 3 farieb uchytenia)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Monza, 1x čierne kovové tienidlo, b
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Dizajnové nástenné svietidlo čierne vrátane LED IP44 - Lens
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Bodové svietidlo Boho, 1x jutové/čierne textilné tienidlo, (možnosť polohovania)
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Omega, 1x grafitové sklenené tienidlo, b/g
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Panta 1, 1x čierne kovové tienidlo, g
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné svietidlo Bergen, 1x chrómové/transparentné sklenené tienidlo (fi 15cm)
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/24W/230V 4000K IP44 pr. 29,5 cm čierna
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo





