Porovnajte ceny od 86,2 € do 107,92 € v 3 e-shopoch:
Eglo 98892 - LED Stmievateľné stropné svietidlo ZUBIETA-A LED/24W/230V + DO
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 86,2 € do 107,92 €:
História cien
- 11. 5. 2026 - 101,55 €
- 28. 11. 2025 - 101,55 €
- 3. 5. 2025 - 97,6 €
- 11. 5. 2026 - 86,2 €
- 28. 11. 2025 - 86,2 €
- 3. 5. 2025 - 86,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Svietidlo je možné ovládať pomocou diaľkového ovládania.Jednoduché ovládanie teploty farby alebo stmievania svietidla.Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.Vďaka LED technológii ušetríte až 80% nákladov na energie.
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Celkový príkon svietidla | 24 W |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Napätie | 230 V |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2300 lm |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Max. príkon zdroja | 24 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 24 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 141 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 60 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | ZUBIETA-A Eglo |
| Výrobca | Eglo |
Podobné produkty

Eglo 98476 - LED Stropné svietidlo TURCONA LED/20W/230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Briloner 3709-016 - LED RGBW Stm. stropné svietidlo LED/22W/230V biela + DO
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Telefunken 301106TF - LED Stmievateľný panel LED/36W/230V 3000-6000K + DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Stropné svietidlo MOIRE LED/20W/230V 2700K
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA LED/50W/230V 4000K
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 99151 - LED podhľadové svietidlo FUEVA 5 LED/16,5W/230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stropné svietidlo LED/12W/230V 4200K pr. 16 cm biela
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné LED svietidlo Ohio, 1x LED 40w, 3000-4000k, w
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniZávesné LED svietidlo Pixels, 1x LED 25w, 4000k, w
Na odoslanie o 3 dni
Eglo Fueva led svetlo oceľové 99268
Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED prísadený panel NIVERA LED/32W/230V IP54 29,5x59,5 cm biely
SkladomDoprava zadarmo
Globo 12380-24W - LED Stropné svietidlo LASSE LED/24W/230V 3000/4000/6500K biela
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Onyx 50, 1x LED 32w, 3000k, w
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svetlo Naturel McLED Cala 36 cm plast ML-411.206.32.0
Plastový, s denným bielym svetlom
Skladom
Eglo Fueva led svetlo oceľ 99131
Kovový, s teplým bielym svetlom
Skladom
Philips - LED Podhľadové svietidlo MESON LED/12,5W/230V 4000K
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED panel biely obdĺžnikový vrátane LED 3-krokového stmievania - Reeves
Skladom
LED Prisadený panel LED/60W/230V 30x120 cm biely
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Gea, 1x LED 36w, 3000-6000k, w
So studeným bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Prezent 70321-LED Stmievateľné stropné svietidlo TRIMO LED/24W/230V pr. 30 cm biela
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Prezent 70323-LED Stmievateľné stropné svietidlo TRIMO LED/40W/230V pr. 50 cm biela
Kovový, plastový, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Globo 12364-30 - LED Stmievateľné stropné svietidlo LED/28W/230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 98475 - LED Stropné svietidlo TURCONA LED/11W/230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Eglo Fueva led svetlo oceľ 99215
Kovový, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Fulgur 41812 - LED Stropné svietidlo NOMY LED/32W/230V pr. 40 cm biela
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 98025 - LED Panel SALOBRENA 1 LED/40W/230V biela
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solight WD143 - LED podhľadové svietidlo 18W/230V 3000/4000/6000K 22,5x22,5 cm biela
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo Fueva led nástenné svietidlo oceľ 99179
Kovový, s denným bielym svetlom
Skladom
Ecolite WPCB2-18W/BI - LED Panel LEXA LED/6/12/18W/230V biela
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA N LINX 120 LED/50W/230V 4000K IP40
SkladomDoprava zadarmo
LED Prisadený panel OREGA LED/40W/230V 4000K IP40
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Onyx 30, 1x LED 23w, 3000k, w
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa BUNNY LED/7W/230V 2700/4000/6500K biela
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
