





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Automatický bezdotykový kôš s infračerveným senzorom je konštruovaný a vyrobený tak, aby urobil váš život jednoduchší. Kôš je vyrobený najmodernejšou technológiou za použitia najkvalitnejších materiálov. Tento vysoko výkonný, nehlučný, bezdotykový kôš s nízkou spotrebou a dlhou životnosťou je ideálnym spotrebičom do Vašej modernej domácnosti. Je vedecky dokázané, že mikróby a baktérie, ktoré sa nachádza v domácnosti, veľmi škodí nášmu zdraviu a oslabujú imunitu. Títo mikróby a baktérie sa v domácnosti najviac drží na veku a po stranách odpadkového koša. Tieto baktérie a mikróby potom ďalej prenášame na čokoľvek čoho sa dotkneme a tým tieto organizmy dostávajú ďalšiu šancu sa množiť. Tomu je teraz koniec, vďaka bezdotykové a tým pádom veľmi hygienickému princípe tohto odpadkového koša. Stačí priložiť ruku alebo objekt zhruba 20 cm pred senzor koša a veko sa automaticky otvorí. Po odhodení odpadu sa veko automaticky zase uzavrie. Celý mechanizmus je uložený vo veku koša, je tu infračervený senzor, ktorý je pomocou elektronického zariadenia spojený s mechanickým otváraním veka.
| Šírka: | 24 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 28 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Materiál | Nerez, Plast |
|---|---|
| Otváranie | S vekom |
| Typ zatvárania | Bezdotykové |
| Tvar | Okrúhly |
| Typ | Na komunálny odpad |
| Objem | Do 25 litrov |
| Farba | Biela |
| Rozmery | 27.7x23.5x35.5cm |
| Napájanie | 4 x monočlánok typu D (nie je súčasťou dodávky) |
| Výrobca | Bezdoteku |
Používateľské recenzie
Zatiaľ som veľmi spokojný čo sa týka veľkosti, dizajnu aj účelnosti
Výborný, hlavne z hygienického hľadiska
Zakúpené v eshope Bezdoteku.sk

61×29×45 cm, na triedený odpad, plastový
Skladom
Nerezový, na komunálny odpad, do 25 litrov
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
61×45×29 cm, plastový, pedálový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
61×25×25 cm, nerezový, otvorený
SkladomDoprava zadarmo
34×36×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
76×121×32 cm, na triedený odpad, s vekom
SkladomDoprava zadarmo
83×105×35 cm, na triedený odpad, nerezový
SkladomDoprava zadarmo
63×33×41 cm, plastový, pedálový
Skladom
38×24×40 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom