Odporúčame
TV stolík Mezo RTV-1 - kombinácia farieb
Rozmery 60×120×39 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 154 €
- 5. 10. 2024 - 154 €
- 12. 9. 2024 - 134 €
- 4. 4. 2024 - 154 €
- 15. 1. 2024 - 153 €
Popis produktu
TV stolík MEZO RTV-1 možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Mezo. Obsahuje 2 zásuvky a 2 skrinky s dvierkami. Uprostred sa nachádza jedna praktická polička na uloženie audio / video techniky. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo viacerých farbách. Stolík stojí na čiernych kovových nožičkách vyrobených z práškovanej ocele. Nábytok Mezo poteší milovníkov moderných a štýlových interiérov, ktorý dokáže uschovať takmer všetko. Dvierka a zásuvky sa otvárajú originálnymi úchytkami odlišnej formy a farby. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 120x39x60 cm.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 29 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.062 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Mezo RTV-1 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Kombinácia farieb |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / práškovaná oceľ |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Druh kovu | Oceľ |
| Osvetlenie | Nie |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | Halmar |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom



