Odporúčame
Trojdverová šatníková skriňa Lima S3 - dub sonoma / biely lesk
Rozmery 205×120×52 cm
História cien
- 19. 5. 2026 - 266 €
- 5. 10. 2024 - 266 €
- 12. 9. 2024 - 253 €
- 18. 7. 2024 - 266 €
- 12. 7. 2024 - 295 €
- 4. 4. 2024 - 295 €
- 15. 1. 2024 - 294 €
Popis produktu
Trojdverovú šatníkovú skriňu LIMA S3 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej domácnosti. Na pravej strane sa nachádzajú 4 police. Ľavá a stredná časť skrine je vešiaková s jednou policou navrchu a dvomi zásuvkami naspodku. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 120x52x205 cm. Materiál použitý na výrobu je laminovaná a lakovaná DTD v prevedení dub sonoma / biela s vysokým leskom. Hrany šatníkovej skrine sú ohraničené ABS úpravou. Ak vám nevyhovuje farba, na výber je aj v iných farebných prevedeniach.
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 205 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Poličky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Klasické |
| Typ dverí | Plné |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 99.1 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.201 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | Lima S3 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biely lesk |
| Prevedenie s leskom | Áno |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / lakovaná MDF |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Výhody produktu | ABS hrany |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ dverí / dvierok | Krídlové |
| Typ skrine | Šatníková |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Zrkadlo | Nie |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom





















