
319,8 €
Rohový výškovo nastaviteľný stôl, 160x120 cm, 1 motor, L/P, biela podnož, buk
75-124×160×120 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmoRozmery 75×110×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Rozkladanie | Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Počet miest | Pre 4 |
| Typ nôh | Klasické |
| Materiál dosky | Drevo |
| Výrobca | Bradop |

75-124×160×120 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
74×120×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
74×160×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
SkladomDoprava zadarmo
76×60×120 cm, v modernom štýle, s drevenou doskou
Skladom