Odporúčame
Manželská posteľ s roštom Mateo LB-160 160x200 cm - sosna Andersen / dub april
Rozmery 85×160×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 169 €
- 31. 3. 2025 - 169 €
- 9. 1. 2025 - 172 €
- 4. 4. 2024 - 156 €
- 15. 1. 2024 - 153 €
Popis produktu
Pokojný spánok a ničím nerušené snívanie Vám zabezpečí manželská posteľ s roštom MATEO LB-160 160x200 cm. Posteľ vyniká čistou líniou, jednoduchým dizajnom a krásnou súhrou farieb, vo veľmi obľúbenom a žiadanom prevedení sosna Andersen / dub april, ktoré jednoducho dokážete skombinovať s akýmkoľvek zariadením domácnosti. Materiál použitý na jej výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 166,4x203,6x85,2 cm, pričom plocha na spanie predstavuje rozmer 160x200 cm. Posteľ je dodávaná v demonte, s roštom a bez matraca. Vytvorte si doma pokojnú atmosféru, aby ste sa cítili dobre a v kľude mohli zrelaxovať s elegantnou kolekciou Mateo. Jej eleganciu ešte viac vyzdvihuje dokonalá súhra farieb a strieborné úchytky. Ponúka krásne prvky, ktoré je možné spolu kombinovať a vyskladať tak spálňu či študentskú izbu s jemnou líniou podľa Vašich predstáv.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Set | Bez matraca, Vrátane roštu |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Čistá váha výrobcu | 59.4 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 2.8874 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 60 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Mateo LB-160 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub april |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne































