Odporúčame
História cien
- 27. 5. 2026 - 204 €
- 4. 4. 2024 - 204 €
- 15. 1. 2024 - 206 €
Popis produktu
Komoda TIFFY 3D1S je trojdverová komoda so zásuvkou, ktorú možno kombinovať s ostatnými prvkami z modelovej rady Tiffy. Systém Tiffy je moderná sektorová zostava, ktorú je vhodné umiestniť do obývacej izby, spálne alebo jedálne. Materiál použitý na výrobu je laminovaná DTD vo farebnom prevedení woodline krém. Výška nožičiek je 8,5 cm a hrúbka materiálu vnútorných poličiek je 1,6 cm.
Rozmery
| Šírka: | 139 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 90 cm |
Parametre
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Tvar | Rovné |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Váha s obalom dodávateľa | 44.78 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1127 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Tiffy 3D1S |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Woodline krém |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Košíky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 3 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Celkovo veľmi priemerná kvalita, absolútne nezvládnutá presnosť predvŕtaných dier na čele šuplíka....bohužial sa to nedá nijako opraviť a ani skorigovať posunutím dvierok na pántoch. Pri cene tohoto nábytku som mal aj očakávanie troška kvalitnejšej drevotriesky a nie za malého tlaku lisovanej hmoty, čo sa sype pri každom zatrasení.
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom







