Odporúčame
Manželská posteľ Sudbury Z2 160x200 cm - dub craft zlatý / dub craft biely
Rozmery 93×160×200 cm
História cien
- 19. 5. 2026 - 287 €
- 15. 1. 2024 - 287 €
Popis produktu
Nádherný romantický dizajn manželskej postele SUDBURY Z2 Vám vyrazí dych! Farebná kombinácia dub craft zlatý s farbou dub craft biely si všetkých zaručene získa. Rozmery postele sú (ŠxHxV): 167,7x209x93,2 cm, hrúbka materiálu korpusu je 16 mm. K posteli je potrebné dokúpiť rošt i matrac s rozmermi 160x200 cm. Je súčasťou skvostného sektorového nábytku v provensálskom štýle SUDBURY. Sektor je zhotovený z laminovanej DTD (drevotriesková doska). So sektorom Sudbury si krásne a vkusne zariadite nielen obývačku, ale napríklad aj jedáleň či spálňu. Nábytok je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 93 cm |
Parametre
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Dekor | Dub |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1013 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 46.2 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Sudbury Z2 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 160 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 160 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub craft zlatý / dub craft biely |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Pre počet osôb | 2 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Manželská |
| Veková kategória | Pre dospelých |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom











