


Rozmery 148×96×208 cm
Zľava 5 % na všetko
5% zľava na všetko; platí na celý sortiment.
Platnosť vyprší 31. 5. 2026
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Detská posteľ ELISIA je posteľ, ktorú si zamiluje každé dieťa. Jej vzdušný vzhľad a Domčekové prevedení vytvorí ideálne miesto pre detské hry. Posteľ je vyrobená z masívneho borovicového dreva v bielej farbe. Súčasťou postele sú dva výsuvné kontajnery a rolovaný rošt. Matrac nie je súčasťou. Farba:biela Materiál:masívna borovica / preglejka (rošt) Rozmery:šírka: 96 cmhĺbka: 208 cmvýška: 148 cm výška po rošt: 27,5 cm rozmer lôžka: 90 x 200 cm Rozmery kontajnera:šírka: 99 cmhĺbka: 92 cmvýška: 22 cm Hmotnosť:44 kg Dodávané v demonte.
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 208 cm |
| Výška: | 148 cm |
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Zábrana | Ano |
| Materiál | Drevené |
| Set | Bez matraca, Vrátane matraca |
| Domčekové | Ano |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný, Detský |
| Hmotnosť | 44 kg |
| Vysoký lesk | Nie |
| Rozmer lôžka | 90 x 200 cm |
| Výška ložnej plochy od zeme | 27,5 cm |
| Výrobca | Kondela |

124×160×80 cm, domčekové, v dekore breza
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo