












Rozmery 56×100×30 cm
Lavica BURDA pôsobí vďaka svojmu vzhľadu klasicky, ale premyslený dizajn ju povyšuje na extra moderný kúsok. Jednoduché, no zato pevné drevené nohy v čiernej farbe nesú štýlový základ. Sedacia časť je čalúnená látkou v romantickej staroružovej farbe. Rozmery lavice sú (ŠxHxV): 100x30x56 cm. Svojím nezvyčajným dizajnom obohatí každé prázdne miesto v domácnosti. Nosnosť má až 100 kg, dodávaná je v demonte a váži 7 kg.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Ružová |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.2024 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 2 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 7 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Burda |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Staroružová / čierna |
| Prevedenie poťahu | Ružová |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |

106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
110×60×50 cm, matný, rovný
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
46×40×40 cm, s úložným priestorom, čalúnený
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
75×32×21 cm, závesná, matná
Skladom
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom