Hlavné menu
Rady, tipy, nápady

Skrinky do kúpeľne

Kto by nechcel mať kúpeľňu ako jednu veľkú oázu pokoja a relaxácie. Aby tomu tak skutočne bolo, kúpte si praktické skrinky do kúpeľne, ktoré schovajú všetko, čo by malo cudzím očiam zostať skryté.

Vďaka praktickým kúpeľňovým skrinkám, ktoré dajú všetkým hygienickým a kozmetickým prostriedkom pevný poriadok a miesto, budete mať svoju kúpeľňu opäť radi. Čisté a upratané prostredie navodí tie správne pocity pre dokonalý odpočinok a relax po náročnom dni v práci.

Typy kúpeľňových skriniek

Aby ste už nikdy viac hneď ráno netápali v kúpeľni, kde máte zase kefku na zuby a prečo je krém niekde inde, než kam ste ho včera dali, kúpte si praktické kúpeľňové skrinky s dostatkom úložného priestoru.

Vyberte si taký variant, ktorý pristane nielen vašej kúpeľni, ale bude navyše veľmi praktický a účelný. Voliť môžete nielen rôzne rozmery, ale aj farebné prevedenie a materiály, ktoré odolajú záťažovému a vlhkému prostrediu kúpeľní.

Skrinky pod umývadlo

Skrinky pod umývadlo sa hodia do všetkých typov kúpeľní, najmä do tých malých, kde sa prakticky využije každý centimeter. Popri uterákom do takej skrinky môžete schovať aj všetku kozmetiku, ktorú bežne používate, ale nechcete ju mať stále na očiach. Skrinky sa dodávajú buď samostatne, alebo už v kombinácii s vhodným umývadlom.

Závesné skrinky

Skrinky na zavesenie sú veľmi variabilné a praktické, môžete ich zavesiť prakticky kamkoľvek, kde máte na stene vhodné miesto. Môžu ladiť so zvyškom kúpeľňového nábytku alebo byť úplne kontrastné, čím sa v kúpeľni rozohrá zaujímavá hra dizajnu a vtipu. Kto tiež hovorí, že prostredie kúpeľne musí byť uniformované a fádne ?!

  • zrkadlové dvierka môžu tvoriť celú závesnú skrinku, alebo len jej časť. Zrkadlo opticky zväčšuje priestor, takže je určite vhodné do malých kúpeľní, kde si so zrkadlami môžete zaujímavo pohrať.
  • nasvietenie nad zrkadlovou časťou voľte najmä v prípade, keď viete, že sa u danej kúpeľňovej skrinky budete bežne maľovať či inak upravovať. Pre tieto účely by denné svetlo nebolo celkom dostačujúce.
  • uzavierateľné skrinky sú bezpochyby oveľa praktickejšie ako tie otvorené. Jednak vás neruší ich obsah a tiež sa eliminuje prášenie. Vhodné je tiež riešenie, kedy zvolíte kombináciu oboch, ako otvorené, tak i uzavreté police.
  • vysoké kúpelňové skrinky

Tieto kúpelňové skrinky pojmú naozaj veľké množstvo všetkého, čo v kúpeľni denne používame, od uterákov až po riasenku. Využijú tak daný priestor úplne na maximum. Varianty riešenia vysokých kúpeľňových skriniek sú nepreberné, zvoliť môžete napr.

  • celkom uzatvorené: pre odľahčenie môžete zvoliť číre alebo matné sklo
  • čiastočne uzatvorené s otvorenými policami
  • v kombinácii so zásuvkami
  • s úložným priestorom pre práčku: v dolnej časti skrinky umiestnite práčku a priestor nad ňou využijete pre uchovanie pracích alebo hygienických prostriedkov

Nájdite ďalšie produkty a inšpirácie súvisiace s článkom