Kúpeľňa

Koupelna se snadno může proměnit v místo pro dokonalý relax. Vyberte si v největším českém katalogu produktů do koupelny. Vany, sprchové kouty, ručníky i doplňky do koupelny. Na Bianu najdete nabídku z více než 250 českých eshopů. Zařizování vaší nové koupelny bude zábava.

Články z kategórie kúpeľňa

Rady, tipy, nápady

5 dekoratívnych a praktických doplnkov do vašej kúpeľne

20. 4. 2017

Dekoratívne prvky v kúpeľni bývajú často opomínané. Kúpeľňa je miestom, kam sa chodí predovšetkým za očistou a pri jej zariaďovaní sa kladie väčší dôraz na praktickosť než na štýl a dekorácie. Oboje je však možné spojiť.

Rady, tipy, nápady

Aké umývadlo sa hodí do vašej kúpeľne?

20. 4. 2017

Najbežnejším a tiež najhojnejšie využívaným predmetom v kúpeľni je umývadlo. Viete si to svoje správne vybrať, aby kúpeľni pristalo? Aké sú dnešné možnosti?

Rady, tipy, nápady

9 tipov, ako doma udržať čistý vzduch

28. 12. 2016

Máte pocit, že sa vám doma zle dýcha? Robí vám starosť vracajúca sa plieseň na stene? Nemôžete spať? Tieto problémy by mohol vyriešiť čerstvý vzduch. Prečítajte si naše tipy, ako si ho v domácnosti zabezpečiť a udržať.

Ako býva dizajnérka Gabriela Nováková

23. 12. 2016

Interiérová dizajnérka Gabriela Nováková žije siedmym rokom s manželom a dvoma synmi v rodinnom dome pri Nymburku. Od počiatku stála pri jeho stavbe, takže mohla ovplyvniť všetky dispozície. Zistite, čo ju v dome baví najviac, čo ju trápi a kde nakupuje.

Prvé samostatné bývanie: spolubývajúci

27. 9. 2016

Prvé samostatné bývanie väčšinou prichádza na rad v dobe hľadania prvého ozajstného zamestnania. Už sa konečne chcete odpútať od závislosti na rodičoch a ich teplom hniezde? Poradíme vám ako na to.