4 dôvody, prečo každá žena ocení toaletný stolík

4 dôvody, prečo každá žena ocení toaletný stolík

Lukáš Benzl

Toaletný stolík je pre ženy skvelým pomocníkom a preto je veľkým prekvapením, že nepatrí medzi bežnú výbavu slovenských spální. Aké konkrétne výhody prináša a prečo si ho zaobstarať? Inšpirujte sa a toaletný stolík sa aj pre vás stane nevyhnutnosťou.

Toaletný stolík s množstvom zásuviek a úschovných priestorov bol v minulosti úplne bežný. Ak hľadáte dôkaz, stačí sa vydať na prehliadku nejakého zámku. V spálni či salóniku šľachtickej rodiny toaletný stolík celkom isto zbadáte. Dnes už stolík nemusí mať tak veľkolepý vzhľad, a preto sa opäť vracia v plnej sile medzi trendmi. Treba podotknúť, že aj do veľmi moderných interiérov. Pre ženy, starajúce sa o svoj vzhľad, predstavuje malé kráľovstvo a kombináciu elegancie s praktickosťou. Objavte aj vy jeho hlavné výhody a dajte mu šancu.

1. Koniec bojov o kúpeľňu

Máte veľkú rodinu a preťahujete sa o miesto pred zrkadlom prakticky každé ráno? Toaletný stolík vám ponúkne azyl. Získate svoje vlastné miestečko pre česanie, líčenie a ďalšie skrášľujúce rituály. Bude len pre vás a nikto iný vám ho nikdy nezaberie. Vďaka stolíku sa zaobídete v drvivej väčšine prípadov bez kúpeľne.

2. Toaletný stolík je okrasou spálne

Netradičný kus nábytku dokáže vzbudiť rozruch a upútať pozornosť. Keď sa vám podarí zohnať elegantne zdobený kúsok, máte istotu, že sa stane okrasou celej spálne. Ak preferujete nenápadnosť, tiež to nie je problém. Toaletný stolík možno zohnať aj vo veľmi minimalistickom dizajne. Bez ohľadu na vzhľad by súčasťou každého správneho stolíka malo byť polohovacie zrkadlo, ideálne so samostatným zväčšovacím zrkadielkom. Celkový dojem dotvára tiež taburetka. Vyberte si model s úložným priestorom a získate ďalšie miesto pre vaše drobnosti.

3. Ďalšie zrkadlo opticky zväčší miestnosť

Medzi funkčné triky pre optické zväčšenie stiesnených priestorov patrí umiestnenie zrkadla. Toaletný stolík dokáže do malej spálne priniesť ďalší priestor. Vďaka odrazu bude celá miestnosť pôsobiť väčším a svetlejším dojmom. Okolo zrkadla nechajte dostatok voľného miesta a snažte sa umiestniť stolík tak, aby okolo neho neviselo príliš mnoho obrazov či iných dekoračných predmetov.

4. Bezpečné miesto na šperky a kozmetiku

Kam prehľadne poskladať šperky, štetce, kozmetiku a ďalšie nevyhnutné pomôcky? Predsa do úložných priestorov vášho toaletného stolíka. V celej kozmetike budete mať konečne prehľad a líčenie vám zaberie oveľa menej času, ako keby ste museli na policiach v kúpeľni loviť ten správny prípravok.

Vyberte si toaletný stolík na Biane:

Toaletný stolík prinesie kúsok súkromia

V rodine s deťmi je veľmi zložité vybudovať si kúsok priestoru, ktorý bude len váš. Toaletný stolík, okrem vyššie spomenutých výhod, bude v neposlednom rade prezentovať kus nábytku, ktorý budete používať iba vy. A verte, že si na takéto privilégium veľmi rýchlo zvyknete.