Preskočiť navigáciu, prejsť na obsah
Preskočiť obsah, prejsť na pätu

hodnotenia

4.5
1 257 hodnotení
5
987 x4
96 x3
46 x2
22 x1
106 x
4.7
1 107 hodnotení
5
948 x4
76 x3
38 x2
10 x1
35 x
4.6
1 221 hodnotení
5
1024 x4
80 x3
42 x2
13 x1
62 x

Používateľské recenzie

Zákazníci najčastejšie spomínajú

  • Rýchle dodanie (38%)
  • Spokojnosť zákazníkov (19%)
  • Dobré ceny (10%)
  • Nekvalitný alebo poškodený tovar (9%)
  • Oneskorené alebo nedoručené objednávky (8%)
  • Slabá komunikácia (4%)
Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

ok

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

dobrá komunikácia a spolupráca

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

rýchle dodanie

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Prehľadné uloženie vecí do kufra do samostatných vrecúšok. Nemusím prehľadávať celý kufor,keď chcem niečo nájsť.

Žiadna

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Ake susenosti môžem mať po jednom nákupe za 10€? S tovarom som spokojný, zožal obrovský úspech u známych. Vraj tam chýba kamera.

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Depilator je fakt za pár drobných perfektný. Rýchle dodanie

Široký sortiment tovaru

Žiadna

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Dobierka bola vybavená veľmi promptne k spokojnosti

Žiadne behanie po obchodoch

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

pomerne rýchle dodanie

nízka cena

na to, že som platil 1.59€ za balné, prišlo to v krabici, ktorá ledva držala pokope a vnútri to nebolo dokonale vystužené (mal som iba 2 produkty, takže to tam dosť "lietalo"). Našťastie, produkty neboli poškodené, no od spôsobu zabalenia by som čakal viac.

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

super

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Všetko zlé, došla obyčajná detská hračka. Žiadna kefa alebo hrebeň ba úpravu vlasov. Zasa som hlúpo naletela

Úplne zlé, došla obyčajná detská hračka. Zasa som hlúpo hračka a nie akí to boli ba videu. Veď to sa ani poriadne nezohreje nie žeby mi vyžehlilo vlasy. Zase som bajereka

Preskočiť pätu, prejsť na začiatok stránkyPrejsť na začiatok stránky