Preskočiť navigáciu, prejsť na obsah
Preskočiť obsah, prejsť na pätu

hodnotenia

4.5
1 259 hodnotení
5
988 x4
97 x3
46 x2
22 x1
106 x
4.7
1 108 hodnotení
5
949 x4
76 x3
38 x2
10 x1
35 x
4.6
1 222 hodnotení
5
1025 x4
80 x3
42 x2
13 x1
62 x

Používateľské recenzie

Zákazníci najčastejšie spomínajú

  • Rýchle dodanie (38%)
  • Spokojnosť zákazníkov (19%)
  • Dobré ceny (10%)
  • Nekvalitný alebo poškodený tovar (9%)
  • Oneskorené alebo nedoručené objednávky (8%)
  • Slabá komunikácia (4%)
Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

vvsetky ticinkypolamane

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Tovar nieje funkčný podľa návodu

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Ozaj rýchle doručenie, som spokojná.

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Tovar mi bol doručený rýchlo a v poriadku.

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Tovar nefunguje

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Rychle dodanie

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

Prišla mi nefunkčná hračka

Stiahnuté z Heureky

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Objednávala som prvý krát a som spokojná s tovarom aj s rýchlosťou akou bol doručeny

Stiahnuté z Heureky

Neprihlásený používateľ

Recenzia e-shopu

objednala som si kefu na zvierata a prislo mi uplne niečo iné, nejaký stojan na vajíčka či čo to bolo, ak to mám vrátiť,tak ďalších 5-6 eur za balík , to sa moc neoplatí, keby prišlo to čo malo bola by som spokojná s rýchlosťou , ochotou, ale takto som ostala trochu sklamaná.

objednala som si kefu na zvierata a prislo mi uplne nieco iné , daky stojan na vajička alebo čo to bolo, teraz ked to mám vratiť naspäť tak za balík mam dať opäť 5-6eur ... sklamalo ma to, keby prišla správna objednaná vec ,tak som spokojná. ale radšej už si budem dávať pozor,

Spokojný používateľ

Recenzia e-shopu

Lacné produkty, rýchle doručenie

Stiahnuté z Heureky

Preskočiť pätu, prejsť na začiatok stránkyPrejsť na začiatok stránky