Odporúčame
9,99 €
História cien
- 1. 5. 2026 - 9,99 €
- 5. 8. 2025 - 9,99 €
- 28. 7. 2025 - 8,99 €
- 22. 7. 2025 - 8,09 €
- 31. 12. 2024 - 8,99 €
- 18. 12. 2024 - 8,49 €
- 12. 12. 2024 - 8,99 €
- 11. 12. 2024 - 7,99 €
- 29. 11. 2024 - 6,49 €
- 25. 11. 2024 - 10,49 €
- 18. 11. 2024 - 9,49 €
- 11. 11. 2024 - 8,49 €
- 4. 11. 2024 - 8,99 €
- 30. 10. 2024 - 9,99 €
- 16. 10. 2024 - 10,99 €
- 24. 9. 2024 - 9,99 €
- 22. 8. 2024 - 7,99 €
- 7. 8. 2024 - 10,99 €
- 15. 7. 2024 - 9,99 €
- 16. 4. 2024 - 9,99 €
- 13. 3. 2024 - 8,99 €
- 14. 2. 2024 - 13,49 €
- 23. 1. 2024 - 14,49 €
- 15. 1. 2024 - 13,49 €
Popis produktu
Napínacie jersey prestieradlo z kvalitnej bavlny pre ten najpohodlnejší spánok vašich ratolestí. Prestieradlo sa vďaka gume po obvode skvele prispôsobí matracu v detskej postieľke a nebude sa zhrňovať. Jemný materiál je šetrný aj pre citlivú detskú pokožku, takže vaše deti si užijú maximálne pohodlie každú noc.Jersey je vďaka technológii výroby jemnejší a pružnejší než klasická bavlna, čo umožňuje výrobu napínacích prestieradiel bez syntetických prímesí. Disponuje výnimočnú mäkkosťou, hebkosťou, vysokou savosťou a priedušnosťou.
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Gramáž | 155 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 70 x 140 cm |
| Sušička | Nie |
| Typ postele | Detská postieľka |
| Veľkosť | 70 x 140 cm |
| Žehlenie | Nesmie sa žehliť |
| Výrobca | 4Home |
Recenzie
3.52 hodnotenia
5
1 x4
0 x3
0 x2
1 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
Prestieranie kúpené pre vnúčika je ok.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky















