Odporúčame
Otočné kreslo Dalio - béžová / buk
Rozmery 82×58×61 cm
História cien
- 4. 4. 2026 - 109 €
- 4. 9. 2024 - 109 €
- 4. 4. 2024 - 139 €
- 15. 1. 2024 - 137 €
Popis produktu
Krásne otočné kreslo DALIO má netradičný dizajn, ktorý si získa srdce nejedného z nás. Vyniká nielen svojím štýlom, ale aj pohodlím, ktoré ponúka. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 58x61,5x82,5 cm. Výška sedu je 48 cm, hĺbka sedu je 45 cm a šírka sedu je 58 cm. Výška chrbtovej opierky je 40 cm a šírka chrbtovej opierky je 50 cm. Na čalúnenie kresla bola použitá kvalitná béžová látka. Jeho stabilitu zabezpečujú masívne bukové nohy. Určite oceníte aj funkciu otáčania. Maximálna nosnosť kresla je 110 kg a je dodávané v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 61 cm |
| Výška: | 82 cm |
Parametre
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Materiál sedáku | Látka |
| Čalúnené | Ano |
| Vlastnosti | Otočné |
| Váha s obalom dodávateľa | 11 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1885 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Dalio |
| Šírka sedadla (cm) | 58 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 45 |
| Výška sedadla (cm) | 48 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 110 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová / buk |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Otočné kreslo |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Látka / masívne drevo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
196×90×38 cm, so zrkadlom, v dekore dub
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne
43×76×35 cm, s lavičkou, v dekore dub
Skladom
Predsieň Przedpokój 1 - craft tobaco / krémová
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom






















