Odporúčame
Rozkladacia pohovka Mavera - mentolová
Rozmery 84×106×184 cm
História cien
- 12. 5. 2026 - 399 €
- 25. 9. 2024 - 399 €
- 18. 7. 2024 - 339 €
- 4. 4. 2024 - 450 €
- 15. 1. 2024 - 453 €
Popis produktu
Vďaka rozkladacej pohovke MAVERA si vytvoríte doma priestor, kde sa budete cítiť bezpečne, útulne, kde sa dokážete zbaviť stresu a načerpať novú energiu. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 214x84x84 cm. Disponuje rozkladacou funkciou, vďaka čomu získate lôžko s rozmermi (ŠxH): 106x184 cm. Výšku sedu má 44 cm, hĺbku sedu 55 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 17 cm. Je nadčasová a komfortná zároveň. Čalúnená je kvalitnou látkou v nežnej mentolovej farbe. Na kráse jej pridáva aj drevený rám a nožičky vo farebnom prevedení dub prírodný. Jej mäkká náruč je tvorená molitanovou výplňou. Sedačka je dodávaná v demonte. Vydajte sa v ústrety nekonečnému leňošeniu.
Rozmery
| Šírka: | 106 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 184 cm |
| Výška: | 84 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Zelená |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 45 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4944 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Mavera |
| Hĺbka sedadla (cm) | 55 |
| Výška sedadla (cm) | 44 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 106 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 184 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 106 x 184 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Mentolová |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Nie |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Molitánová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Molitánové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Policový regál Signes OPA 600 - biela
110×60×35 cm, matná, s klasickým otváraním
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, matný, s nožičkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - alaska / biely lesk
75×32×21 cm, závesná, lesklá
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom
Plastový kvetináč DFC600 58 cm - antracit
19×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - hnedá
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Kúpeľňová skrinka Natali Typ 7 - biela
61×20×45 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Oselin I - antracit / biela
246×204×30 cm, matná, rovná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Policový regál Boran SU - dub artisan / sivá
160×80×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Jednodverová predsieňová skriňa Thebes PB-1D2DRWS - dub artisan / sivá
196×54×35 cm, v dekore dub, s poličkami
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
76×155×84 cm, rohový, počítačové
Skladom






























