Porovnajte ceny od 61,75 € do 69 € v 5 e-shopoch:
Konferenčná stolička s doskou na písanie Soner - čierna / prírodná
Rozmery 84×51×85 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 5 e-shopov v cenovom rozpätí od 61,75 € do 69 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 64,5 €
- 29. 5. 2026 - 64,5 €
- 18. 5. 2026 - 63,2 €
- 15. 5. 2026 - 62,81 €
- 7. 5. 2026 - 64,5 €
- 3. 5. 2026 - 67,62 €
- 24. 4. 2026 - 67,2 €
- 10. 4. 2026 - 67,62 €
- 2. 4. 2026 - 67,2 €
- 27. 3. 2026 - 67,62 €
- 20. 3. 2026 - 67,2 €
- 8. 3. 2026 - 67,62 €
- 27. 2. 2026 - 67,2 €
- 22. 2. 2026 - 67,62 €
- 2. 1. 2026 - 67,28 €
- 25. 12. 2025 - 67,62 €
- 15. 12. 2025 - 69 €
- 12. 12. 2025 - 67,62 €
- 1. 12. 2025 - 66,59 €
- 1. 11. 2025 - 67,28 €
- 25. 10. 2025 - 66,93 €
- 19. 10. 2025 - 67,28 €
- 2. 8. 2025 - 66,93 €
- 22. 7. 2025 - 69 €
- 5. 7. 2025 - 66,93 €
- 23. 6. 2025 - 69 €
- 16. 5. 2025 - 66,93 €
- 11. 4. 2025 - 67,28 €
- 31. 3. 2025 - 69 €
- 29. 3. 2025 - 67,28 €
- 23. 3. 2025 - 65,55 €
- 16. 3. 2025 - 66,02 €
- 28. 2. 2025 - 67,4 €
- 7. 2. 2025 - 67,58 €
- 31. 5. 2026 - 61,75 €
- 29. 5. 2026 - 61,75 €
- 18. 5. 2026 - 58,5 €
- 15. 5. 2026 - 58,5 €
- 7. 5. 2026 - 61,75 €
- 3. 5. 2026 - 65,55 €
- 24. 4. 2026 - 65,55 €
- 10. 4. 2026 - 65,55 €
- 2. 4. 2026 - 65,55 €
- 27. 3. 2026 - 65,55 €
- 20. 3. 2026 - 65,55 €
- 8. 3. 2026 - 65,55 €
- 27. 2. 2026 - 65,55 €
- 22. 2. 2026 - 65,55 €
- 2. 1. 2026 - 65,55 €
- 25. 12. 2025 - 66,24 €
- 15. 12. 2025 - 69 €
- 12. 12. 2025 - 66,24 €
- 1. 12. 2025 - 64,17 €
- 1. 11. 2025 - 65,55 €
- 25. 10. 2025 - 64,86 €
- 19. 10. 2025 - 65,55 €
- 2. 8. 2025 - 64,86 €
- 22. 7. 2025 - 69 €
- 5. 7. 2025 - 64,86 €
- 23. 6. 2025 - 69 €
- 16. 5. 2025 - 64,86 €
- 11. 4. 2025 - 65,55 €
- 31. 3. 2025 - 69 €
- 29. 3. 2025 - 65,55 €
- 23. 3. 2025 - 62,1 €
- 16. 3. 2025 - 62,1 €
- 28. 2. 2025 - 65,55 €
- 7. 2. 2025 - 65,55 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Praktická konferenčná stolička s doskou na písanie SONER je ideálna do zasadacích miestností. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 51x85x84 cm. Výška sedu je 42 cm, hĺbka sedu je 40 cm a šírka sedu je 39 cm. Šírka chrbtovej opierky má 39 cm a jej výška má 47,5 cm. Stolička je vyrobená z ekokože v čiernej farbe. Stabilnú a pevnú konštrukciu zabezpečujú kovové nohy v chrómovej farbe. Súčasťou stoličky je aj drevená doska v prírodnej farbe. Stolička je vhodná do zasadačiek a rokovacích miestností. Navyše sa dá skladať, takže stoličky ľahko poukladáte a odložíte. Nosnosť stoličky je až 110 kg a je dodávaná v monte.
Rozmery
| Šírka: | 51 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 85 cm |
| Výška: | 84 cm |
Parametre
| Materiál | Čalúnené |
|---|---|
| Typ | Skladacie |
| Sklopný stolík | Ano |
| Materiál poťahu | EKO koža |
| Farba | Čierna |
| Váha s obalom dodávateľa | 8.25 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1208 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Soner |
| Šírka sedadla (cm) | 39 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 40 |
| Výška sedadla (cm) | 42 |
| Výška operadla (cm) | 47,5 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 110 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Čierna |
| Farba (slovne) | Čierna / prírodná |
| Prevedenie poťahu | Čierna |
| Materiál (primárny) | Ekokoža |
| Materiál (slovne) | Ekokoža / drevo / kov |
| Poťahový materiál | Ekokoža |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Opierky rúk | Nie |
| Kolieska | Nie |
| Doplňujúce informácie | S doskou na písanie, skladateľná |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Podobné produkty

Plastová stolička SMART - chrómované nohy s podpierkami rúk, čierna
S opierkami, skladacia, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička Simcoe SIMCOE , stohovateľná, čierna / chróm
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Stolička Level V BT
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička LYON VELUR na zlatej podstave s kolieskami - tmavo šedá
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
Skladom
Konferenčná stolička ELITE, čierna
102×50 cm, s opierkami, čalúnená
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastová stolička SMART, chrómované nohy, bordó
78×46×40 cm, skladacia, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na striebornom kríži - čierna
S opierkami, s látkovým poťahom
Skladom
Konferenčná stolička FANCY, antracit
S opierkami, čalúnená, skladacia
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA GOLD na zlatom tanieri - čierna
S opierkami, čalúnená, s poťahom z eko kože
Skladom
Kožená konferenčná stolička PROKURIST, čierna
S opierkami, čalúnená, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička PARIS na striebornom tanieri - čierna
Čalúnená, s poťahom z eko kože
Skladom
Konferenčná stolička PERRY, s aktívnym sedadlom, modrošedé čalúnenie
Čalúnená, s látkovým poťahom, šírka
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička MILANO MAX VELUR na zlatej podstave s kolieskami - čierna
S látkovým poťahom
Skladom
Stolička Set V Net
Čalúnená, skladacia, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička VERONA VELUR na čiernom kríži - čierna
S opierkami, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Kreslo ANDORA VELUR na striebornom kríži - čierne
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička LYON VELUR na zlatej podstave s kolieskami - levanduľa
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Stolička TOLEDO VELUR na zlatej podstave s kolieskami - zelená
S látkovým poťahom
Skladom
Konferenčná stolička SPARE, čierna
Čalúnená, skladacia, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička FAIRFIELD, leštený hliník, antracit
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička Bulut - čierna
76×50×56 cm, čalúnená, s poťahom z eko kože
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Konferenčná stolička OTTAWA, s kolieskami a opierkami rúk, čierna, biela
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička SMART, chrómované nohy, s podpierkami rúk, zelená
S opierkami, čalúnená, skladacia
SkladomDoprava zadarmo
Stolička NELSON, 1 ks, sieťovinové operadlo, čierna
Čalúnená, s poťahom zo sieťoviny, stohovateľná
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička LYON VELUR na zlatom kríži - fuchsia
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
Skladom
Konferenčná stolička FAIRFIELD, čierna, modrošedá
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička FAIRFIELD, čierna, antracit
S opierkami, čalúnená, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
LuxuryForm DESIGN Stolička TOLEDO VELUR na striebornej podstave s kolieskami- zelená
S látkovým poťahom
Skladom
LuxuryForm DESIGN Kreslo ANDORA VELUR na zlatom kríži - čierne
S opierkami, s látkovým poťahom
Skladom
Konferenčná stolička SMART, chrómované nohy, bez podpierok rúk, červená
Čalúnená, skladacia, s látkovým poťahom
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčná stolička DELTA, s opierkami rúk, čalúnená syntetickou kožou
S opierkami, čalúnená, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Konferenčné kreslo Axel 4L Roll Black
S opierkami, čalúnená, s poťahom zo sieťoviny
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
