Odporúčame
Regál Ulimi - biela / betón
Rozmery 180×80×30 cm
História cien
- 4. 4. 2026 - 167 €
- 4. 4. 2024 - 167 €
- 15. 1. 2024 - 164 €
Popis produktu
Viacúčelový regál ULIMI si budete pochvaľovať nielen vy, vďaka jeho jedinečnému dizajnu ho budú chváliť aj iní. Vystavenie dekorácií, fotografií, uloženie rôznych drobností či predmetov.Na to všetko Vám regál rád poslúži. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 80x30x180 cm, na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska). Vo farbách betón a biela pôsobí veľmi nadčasovo a dôstojne. Dodávaný je v demonte, ide o kvalitný slovenský výrobok.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 180 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Štýl | Industriálny |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0678 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 40 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Ulimi |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Biela / betón |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 6 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Botník (skrinka na topánky) Thebes S-1D - dub artisan / champagne
43×76×35 cm, s lavičkou, v dekore dub
Skladom
Vešiakový panel s lavicou a zrkadlom Thebes HW - dub artisan / sivá
196×90×38 cm, so zrkadlom, v dekore dub
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Predsieň Przedpokój 1 - craft tobaco / krémová
190×155×28 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Catamo 5 - dub sonoma / matera
88×127×31 cm, policový, skriňový
Skladom































