Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Primo - mentolová
Rozmery 100×136×184 cm
História cien
- 26. 4. 2026 - 600 €
- 4. 4. 2024 - 600 €
- 15. 1. 2024 - 605 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom PRIMO splní Vaše sny o dokonalej pohovke. Spájajú sa v nej imidž, spolu s praktickosťou a funkčnosťou. Táto predstaviteľka škandinávskeho štýlu je čalúnená látkou Mil v chutnej farbe mentolová 7373. Dopĺňajú ju čierne drevené nožičky zabezpečujúce stabilitu a pevnosť. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 206x107x100 cm, výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu komfortných 69 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm. Vďaka rozkladacej funkcii poskytuje plnohodnotné lôžko na každodenné spanie o rozmeroch (ŠxH): 136x184 cm. Rozkladá sa systémom Klik-Klak, čo znamená, že prednú sedaciu časť pohovky jednoducho nadvihnete, čím sa pohovka automaticky rozloží na lôžko na spanie. Pohovka disponuje aj praktickým úložným priestorom, kde môžete uschovať posteľnú bielizeň, deky či sezónne oblečenie. Pohovka má pohodlnú bonelovú výplň, dodávaná je v demonte aj s vankúšmi. S Primo bude život ľahší a krajší.
Rozmery
| Šírka: | 136 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 184 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 74.2 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.2745 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Primo |
| Hĺbka sedadla (cm) | 69 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 136 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 184 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 136 x 184 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Modrá |
| Farba (slovne) | Mentolová |
| Prevedenie poťahu | Modrá |
| Označenie prevedenia poťahu | Mil 7373 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie, klik-klak |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Obývacia stena Cedri - dub tahoe
240×155×33 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Otvorená šatníková skrinka Signes VT2 1000 - dub sonoma
110×100×50 cm, so závesnou tyčou, matný
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×80×51 cm, dvojdverový, s poličkami
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Lerum - dub sonoma
55×80×60 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Obývacia stena Mellby 300 - dub sonoma
300×31-42 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, matná, rovné
Skladom
Obývacia stena Genta - biela / sivá
180×210×42 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Molis W-4D - čerešňa portofino
226×170×57 cm, s poličkami, v rustikálnom štýle
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Elend - biela / dub sonoma
150×151×30 cm, v modernom štýle, s knižnicou
Skladom
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monaco
88×155×120 cm, rohová, drevená
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, z lamina, s kolieskami
Skladom







