Odporúčame
Dizajnové otočné kreslo Komodo - patchwork / čierna
Rozmery 97×67×72 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 229 €
- 4. 9. 2024 - 229 €
- 4. 4. 2024 - 270 €
- 15. 1. 2024 - 269 €
Popis produktu
Dizajnové otočné kreslo KOMODO zaujme každého pre svoj netradičný štýl. Rozmery kresla sú (ŠxHxV): 67x72x97 cm. Výška sedu je 45 cm, hĺbka sedu je 47 cm a šírka sedu je 40 cm. Výška chrbtovej opierky je 52 cm a šírka chrbtovej opierky je 55 cm. Čalúnené je príjemnou látkou v modernom a trendovom prevedení patchwork. O stabilitu kresla sa starajú pevné kovové čierne nohy. Pohodlie zaručí aj funkcia otáčania či extra mäkké nadýchané čalúnenie. Kreslo je dodávané v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 67 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 97 cm |
Parametre
| Funkcie | Otočné |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Látka |
| Váha s obalom dodávateľa | 11 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1853 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Komodo |
| Šírka sedadla (cm) | 40 |
| Hĺbka sedadla (cm) | 47 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ďalšie farby |
| Farba (slovne) | Patchwork / čierna |
| Prevedenie poťahu | Ďalšie farby |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka / kov |
| Poťahový materiál | Látka |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Úložný priestor | Nie |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Taburetka | Nie |
| Nožičky | Kovové |
| Doplňujúce informácie | Otočné |
| Dizajnový nábytok | Áno |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ kresla | Klasické |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Šatníková skriňa Gwen 70429 4D - dub sonoma
200×154×50 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom






































