Odporúčame
Toaletný stolík s taburetkou Rodes New - biela
Rozmery 93×80×40 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 133 €
- 4. 4. 2024 - 133 €
- 15. 1. 2024 - 126 €
Popis produktu
Nádherný toaletný stolík s taburetkou RODES NEW zaujme nejednu mladú slečnu. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 80x40x93,5 cm a výška stolíka po dosku je 77 cm. Potešiť Vás môže aj bohatý úložný priestor, ktorý je rozdelený do štyroch šuplíkov. Jednoduchú manipuláciu pri otváraní šuplíkov zabezpečujú kovové úchytky. Stolík tiež ponúka otvorený priestor na odloženie rôznych vecí. O pohodlné sedenie napríklad pri líčení sa postará malá taburetka, ktorej rozmery sú (ŠxHxV): 38x28x45 cm. Na jeho výrobu boli použité kvalitné materiály ako sú MDF (drevovláknitá doska), masívne drevo či kov. Hrúbka kvalitného materiálu je 15 mm. Farebné prevedenie je v romantickej a jemnej bielej. Svojím barokovým štýlom a dizajnom si získa srdce nejednej z nás. Stolík je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 93 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Stolička | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0781 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 19.2 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Rodes New |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | MDF / masívne drevo / látka / kov |
| Druh aglomerovaného materiálu | MDF |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | S taburetkou |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 4 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Materiál | MDF / masívne drevo / látka / kov |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Vitrína Igins SC-2W2D - sosna Andersen
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
Manželská posteľ s roštom Verify LB-160 160x200 cm - dub april / wenge
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom












