Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Primo - béžová
Rozmery 100×136×184 cm
História cien
- 31. 3. 2026 - 600 €
- 10. 4. 2024 - 600 €
- 15. 1. 2024 - 605 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom PRIMO splní Vaše sny o dokonalej pohovke. Spájajú sa v nej imidž spolu s praktickosťou a funkčnosťou. Táto predstaviteľka škandinávskeho štýlu je čalúnená látkou Mil v útulnej farbe béžová 7372. Dopĺňajú ju čierne drevené nožičky zabezpečujúce stabilitu a pevnosť. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 206x107x100 cm, výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu komfortných 69 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm. Vďaka rozkladacej funkcii poskytuje plnohodnotné lôžko na každodenné spanie o rozmeroch 136x184 cm. Rozkladá sa systémom Klik-Klak, čo znamená, že prednú sedaciu časť pohovky jednoducho nadvihnete, čím sa pohovka automaticky rozloží na lôžko na spanie. Pohovka disponuje aj praktickým úložným priestorom, kde môžete uschovať posteľnú bielizeň, deky či sezónne oblečenie. Pohovka má pohodlnú bonelovú výplň, dodávaná je v demonte aj s vankúšmi. S Primo bude život ľahší a krajší.
Rozmery
| Šírka: | 136 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 184 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 74.2 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.2745 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Primo |
| Hĺbka sedadla (cm) | 69 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 136 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 184 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 136 x 184 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Béžová |
| Farba (slovne) | Béžová |
| Prevedenie poťahu | Béžová |
| Označenie prevedenia poťahu | Mil 7372 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie, klik-klak |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×43×22 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Záhradný stôl Demat - čierna
70×120×70 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, pre deti
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Atlanta L - svetlosivá (Gusto 82)
100×280×190 cm, kožená, rozkladacia
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Regál Penola A - biela
164×66×25 cm, matný, rovný
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub tahoe
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - dub wotan
177×120×52 cm, v dekore dub, trojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Lovik CH-800-4DR - dub sonoma
103×80×48 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Manželská posteľ s roštom Mateo LB-160 160x200 cm - sosna Andersen / dub april
85×160×200 cm, vrátane roštu, v dekore dub
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom





















