Odporúčame
Rozkladacia trojsedačka s úložným priestorom Amedia - staroružová
Rozmery 92×124×180 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 572 €
- 4. 4. 2024 - 572 €
- 15. 1. 2024 - 576 €
Popis produktu
Rozkladacia trojsedačka s úložným priestorom AMEDIA vytvorí miesto vo Vašom domove, kde sa budete cítiť pokojne, nerušene a oddýchnuto. Vo farebnom prevedení staroružová 52 pôsobí romanticky a nežne. Trojsedačka je celočalúnená látkou Norn, stojí na drevených nožičkách vo farbe natural. Trojsedačke dodáva šmrnc aj dekoratívne prešitie. Výplň sedacej časti tvorí bonelová pružina, ktorá zvyšuje komfort. Rozmery trojsedačky sú (ŠxHxV): 210x94x92 cm, po rozložení poskytuje lôžko na spanie s rozmermi (ŠxH): 124x180 cm. Určite oceníte aj praktický úložný priestor. Hĺbka sedu je pohodlných 62 cm, výška sedu 45 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 13 cm, výška opierky chrbta je 47 cm. Rozmery opierky na ruky sú (ŠxV): 10x54 cm. Nechajte sa rozmaznávať aj vy týmto jedinečným kúskom v škandinávskom štýle a očarte nejednu návštevu. Trojsedačka je dodávaná v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 124 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
| Výška: | 92 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 69.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.9356 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Amedia |
| Hĺbka sedadla (cm) | 62 |
| Výška sedadla (cm) | 45 |
| Výška operadla (cm) | 47 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 124 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 180 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 124 x 180 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Staroružová |
| Prevedenie poťahu | Ružová |
| Označenie prevedenia poťahu | Norn 52 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Čalúnenie zadnej časti | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ sedačky | Trojsedačka |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub sonoma / biela
48×180×33 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Skladom





















