Odporúčame
Vitrína Toronta C - dub wotan
Rozmery 150×102×39 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 339 €
- 4. 4. 2024 - 339 €
- 15. 1. 2024 - 341 €
Popis produktu
Vitrína TORONTA C môže svojou prítomnosťou potešiť aj Váš interiér. Ponúka bohatý úložný priestor v podobe až štyroch skriniek, horné dvierka sú obohatené o sklo. Rozmery vitríny sú (ŠxHxV): 102,8x39,7x150,7 cm. Hrúbka materiálu na korpuse je 16 mm, na dvierkach 19 mm. K vitríne je možné dokúpiť aj LED osvetlenie, čím zvýrazníte jej jemné línie a podčiarknete jej krásu. Sektorový nábytok TORONTA oplýva nielen originálnym a atraktívnym dizajnom, ale aj funkčnou a praktickou stránkou. Vhodný na zariadenie jedálne či obývačky. Na jeho výrobu bola použitá laminovaná DTD (drevotriesková doska), dvierka sú z MDF (drevovláknitá doska). V interiéri sa stane dominantou. Dokonalou ho robí aj krásne farebné prevedenie dub wotan, ktoré zútulní každú domácnosť. Nábytok je dodávaný v demonte. Zabezpečte si štýl a pohodlie zároveň so sektorom Toronta.
Rozmery
| Šírka: | 102 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 150 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Sklo, Lamino |
| Dekor | Dub |
| Osvetlenie | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1436 m3 |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 63.1 kg |
| Počet balíkov dodávateľa | 5 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Toronta C |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub wotan |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Sklo |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo / MDF |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 4 |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Nie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom






