Odporúčame
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Primo - púdrovoružová
Rozmery 100×136×184 cm
História cien
- 18. 5. 2026 - 600 €
- 4. 4. 2024 - 600 €
- 15. 1. 2024 - 605 €
Popis produktu
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom PRIMO splní Vaše sny o dokonalej pohovke. Spájajú sa v nej imidž spolu s praktickosťou a funkčnosťou. Táto predstaviteľka škandinávskeho štýlu je čalúnená látkou Mil v nežnej farbe púdrovoružová 7383. Dopĺňajú ju čierne drevené nožičky zabezpečujúce stabilitu a pevnosť. Rozmery pohovky sú (ŠxHxV): 206x107x100 cm, výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu komfortných 69 cm. Výška spodného priestoru od podlahy je 15 cm. Vďaka rozkladacej funkcii poskytuje plnohodnotné lôžko na každodenné spanie o rozmeroch 136x184 cm. Rozkladá sa systémom Klik-Klak, čo znamená, že prednú sedaciu časť pohovky jednoducho nadvihnete, čím sa pohovka automaticky rozloží na lôžko na spanie. Pohovka disponuje aj praktickým úložným priestorom, kde môžete uschovať posteľnú bielizeň, deky či sezónne oblečenie. Pohovka má pohodlnú bonelovú výplň, dodávaná je v demonte aj s vankúšmi. S Primo bude život ľahší a krajší.
Rozmery
| Šírka: | 136 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 184 cm |
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Štýl | Škandinávsky |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Váha s obalom dodávateľa | 74.2 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.2745 m3 |
| Počet balíkov dodávateľa | 2 ks |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Primo |
| Hĺbka sedadla (cm) | 69 |
| Výška sedadla (cm) | 46 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 136 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 184 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 136 x 184 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Púdrovoružová |
| Prevedenie poťahu | Ružová |
| Označenie prevedenia poťahu | Mil 7383 |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Látka |
| Poťahový materiál | Látka |
| Výhody produktu | Rozklad, úložný priestor |
| Nastaviteľné opierky hlavy | Nie |
| Nastaviteľné opierky rúk | Nie |
| Relaxačná funkcia | Nie |
| Rozkladacia funkcia | Áno |
| Úložný priestor | Áno |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Výplň sedacej časti | Pružinová |
| Nožičky | Drevené |
| Doplňujúce informácie | Pružinové sedenie, klik-klak |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Pohľadový korpus | Nie |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Zoela New - biela
70×60×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - biela
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom























