Odporúčame
Vitrína Hilard AR2 - dub stirling
Rozmery 198×68×39 cm
História cien
- 17. 5. 2026 - 381 €
- 4. 4. 2024 - 381 €
- 15. 1. 2024 - 383 €
Popis produktu
Vitrína HILARD AR2 Vám uľahčí život a nastolí v miestnosti štýl a poriadok. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 68x39x198 cm. Vitrína poskytuje úložný priestor v podobe zásuvky a políc. Kovové úchytky a farebné prevedenie dub stirling elegantne dopĺňajú jej krásny vzhľad. Navoďte romantickú a príjemnú atmosféru vo Vašej obývačke pridaním LED osvetlenia v bielej farbe. Sektorový systém HILARD je vyrobený z laminovanej DTD (drevotriesková doska), ale na prvý pohľad pôsobí, akoby bol zhotovený z masívu. Materiál dosiek má totiž hrúbku až 5 cm, navyše nábytok disponuje odolnými ABS hranami. Konečný očarujúci výsledok dotvára 3D efekt, ktorý zvýrazňuje kresbu dreva, preto už nik nebude pochybovať, že Hilard nie je trvácny, pevný a kvalitný. Nábytok je dodávaný v demonte. So sektorovým nábytkom Hilard Vám už nič nezabráni vyskladať si interiér snov.
Rozmery
| Šírka: | 68 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 198 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Osvetlenie | Ano |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 4 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 53.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1229 m3 |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Hilard AR2 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Dub stirling |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (sekundárny) | Sklo |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD / sklo |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Doplňujúce informácie | ABS hrany |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Počet dverí / dvierok | 1 |
| Počet poličiek | 3 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Materiál | Laminovaná DTD / sklo |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
106×30×30 cm, stojaci, vnútorný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, s úložným priestorom, matný
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, v rustikálnom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Príručný stolík na kolieskach Abbas New - biela
50×40×24 cm, s úložným priestorom, obdĺžnikový
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
106×30×30 cm, kovový, stojaci
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 3 - zlatá
108×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



