
Hnedý keramický kvetináč s pierkami-menší - 11,5*11,5*12 cm
12×12×12 cm, keramický, izbový
SkladomRozmery 14×14×14 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 14 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 14 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Umiestnenie | Izbové |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Okrúhle |
| Výrobca | J-Line by Jolipa |

12×12×12 cm, keramický, izbový
Skladom
10×10×10 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, vonkajší, na bylinky
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Izbový, klasický, stredne veľký
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
21×11×12 cm, betónový, na bylinky
Na odoslanie o 3 dni
Izbový, malý, klasický
Skladom
Izbový, kovový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Izbový, klasický, stredne veľký
Skladom
Keramický, izbový, klasický
Skladom
Drevený, izbový, veľký
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Izbový, veľký, klasický
SkladomDoprava zadarmo
Keramický, izbový, malý
Na odoslanie o 1 deň
Izbový, klasický
SkladomDoprava zadarmo
7×8 cm, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, klasický
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová, priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Drevená, priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom