Odporúčame
26,99 €
História cien
- 16. 5. 2026 - 26,99 €
- 9. 3. 2026 - 26,99 €
- 3. 2. 2026 - 25,49 €
- 14. 12. 2025 - 34,99 €
- 11. 11. 2025 - 28,99 €
- 22. 9. 2025 - 34,99 €
- 15. 9. 2025 - 27,99 €
- 12. 9. 2025 - 28,69 €
- 11. 9. 2025 - 34,99 €
- 25. 6. 2025 - 39,99 €
- 30. 4. 2025 - 40,99 €
- 15. 4. 2025 - 38,49 €
- 15. 4. 2025 - 36,49 €
- 11. 4. 2025 - 28,83 €
- 8. 4. 2025 - 36,49 €
- 12. 3. 2025 - 33,49 €
- 31. 12. 2024 - 24,99 €
- 6. 12. 2024 - 24,49 €
- 29. 11. 2024 - 25,49 €
- 26. 11. 2024 - 30,49 €
- 19. 11. 2024 - 31,99 €
- 11. 11. 2024 - 33,49 €
- 5. 11. 2024 - 34,99 €
- 4. 11. 2024 - 31,49 €
- 24. 10. 2024 - 32,99 €
- 9. 10. 2024 - 31,49 €
- 8. 10. 2024 - 37,99 €
- 7. 10. 2024 - 19,99 €
- 1. 10. 2024 - 23,99 €
- 16. 9. 2024 - 37,99 €
Popis produktu
Bavlnené obliečky, ktoré dokonale vyjadria vašu lásku k spánku. Mladistvý vzor s bodkami a srdiečkami v pastelových farbách krásne vynikne na sivom podklade a vďaka obojstrannému prevedeniu získa vaša spálňa naozaj osobitý štýl. Skrátka ideálny doplnok pre všetkých milovníkov hravého dizajnu. Mäkká a príjemná 100% bavlna vám zaistí pohodlný spánok. Obliečky sú obojstranné - z jednej strany pastelové bodky a srdiečka na sivom podklade, druhá strana je čiernobiela s drobným vzorom srdiečok. Môžete ich teda ľubovoľne kombinovať a meniť svoju posteľ každý deň. Pre maximálne pohodlie majú obliečky praktické zapínanie na zips.Súprava obsahuje: 2x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 220 x 200 cm
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Motív | Bodky, Srdiečka |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 115 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 220 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Dvojlôžko štandard |
| Veľkosť | 220 x 200 cm, 2 ks 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Recenzie
4.85 hodnotení
5
4 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x



































