Odporúčame
XPOSE® 3D obliečky FUTBAL 2
Popis produktu
Každého malého či veľkého futbalistu potešia efektné obliečky FUTBAL 2. Oblečte posteľ do nádherných živých vzorov, ktoré ponúka táto bielizeň. Dodá celej izbe či spálni sviežu atmosféru aj pozitívnu energiu. Jemný materiál z mikrosaténu je mimoriadne odolný, dobre drží farby, rýchlo schne a nemusí sa žehliť.
Parametre
| Typ | Klasické |
|---|---|
| Pre koho | Chlapec |
| Motív | Futbal |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Rozmery | 140 x 200 cm |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Vzor 3d | Futbal |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Výrobca | XPOSE® |
Recenzie
Najlepšie produkty od Rodinnebalenie.sk

XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive na vysoký matrac - biela 90x200 cm
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta DIVOKÉ MÁKY Exclusive 90x200 cm
90×200 cm, napínacie, nepriepustné
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo hnedý 50x90 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 180x200 cm
180×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Aloe Vera chránič matraca PREMIUM - biely 90x200 cm
90×200 cm, chrániče
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - petrolejová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Froté uterák VERONA - tmavo sivý 50x90 cm
Bavlnený, froté, kusový
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - lila/sivé
Pre dievča, klasická, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky VIOLETA na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bambusová osuška CATANIA - sivá 70x140 cm
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - biela káva 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
XPOSE® Froté osuška VERONA - perlová 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
XPOSE® Jersey plachta - sivá 180x200 cm
180×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
XPOSE® Jersey plachta Exclusive - tmavo sivá 160x200 cm
Nepriepustné, bavlnené
Skladom
XPOSE® Krepové obliečky DIVOKÉ MAKY - béžové
140×200 cm, klasická, bavlnená
Skladom
XPOSE® Bambusový uterák CATANIA - latté 50x90 cm
Bambusový, kusový
Skladom
XPOSE® Mikroplyšová plachta Exclusive - tmavo sivá 180x200 cm
180×200 cm, mikroplyšová, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom





























