Odporúčame
História cien
- 13. 5. 2026 - 11,99 €
- 7. 5. 2026 - 11,99 €
- 4. 5. 2026 - 12,99 €
- 30. 4. 2026 - 11,99 €
- 29. 4. 2026 - 10,99 €
- 23. 4. 2026 - 11,99 €
- 22. 4. 2026 - 12,99 €
- 21. 4. 2026 - 13,99 €
- 20. 4. 2026 - 16,99 €
- 23. 2. 2026 - 14,99 €
- 1. 10. 2025 - 16,99 €
- 15. 9. 2025 - 19,99 €
- 12. 9. 2025 - 20,49 €
- 12. 8. 2025 - 24,99 €
- 6. 8. 2025 - 14,99 €
- 25. 6. 2025 - 24,99 €
- 13. 5. 2025 - 17,99 €
- 6. 5. 2025 - 13,99 €
- 6. 5. 2025 - 17,99 €
- 5. 5. 2025 - 13,99 €
- 15. 4. 2025 - 17,99 €
- 11. 4. 2025 - 14,21 €
- 9. 4. 2025 - 17,99 €
- 25. 3. 2025 - 12,49 €
- 4. 3. 2025 - 14,49 €
- 1. 3. 2025 - 12,99 €
- 14. 2. 2025 - 14,49 €
- 31. 12. 2024 - 12,99 €
- 18. 12. 2024 - 12,49 €
- 19. 11. 2024 - 13,49 €
- 5. 11. 2024 - 14,49 €
- 4. 11. 2024 - 14,99 €
- 24. 9. 2024 - 15,99 €
- 20. 9. 2024 - 16,99 €
- 10. 9. 2024 - 15,99 €
- 5. 9. 2024 - 14,99 €
- 15. 7. 2024 - 13,99 €
- 23. 4. 2024 - 14,49 €
- 15. 3. 2024 - 14,99 €
- 15. 1. 2024 - 16,49 €
Popis produktu
Rozverné bavlnené obliečky s čiernobielymi bodkami à la dalmatínsky kožúšok. Klasická kombinácia čiernej a bielej oživená bodkami v trochu netradičnom štýle zaručene padne každej spálni a pobaví milovníkov jednoduchej hravosti. Mäkká a pohodlná 100% bavlna vám zaistí príjemný spánok. Obliečky sú z oboch strán rovnaké - čierne bodky na bielom podklade. Pre maximálne pohodlie majú obliečky praktické zapínanie na zips.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm
Parametre
| Materiál | Bavlna |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Motív | Bodky |
| Zapínanie | Zips |
| Gramáž | 115 g/m2 |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Pokyny k údržbe | Bavlna |
| Rozmery prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 70 x 90 cm |
| Sušička | Áno |
| Typ postele | Jednolôžko štandard |
| Veľkosť | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Žehlenie | Odporúčame žehliť na strednú teplotu |
| Výrobca | 4Home |
Recenzie
Používateľské recenzie
Nádherný vzor
Dobrý materiál
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Kvalita
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Krásne obliečky, jedna bola reklamácia a pekne rýchlo vybavená. Rada objednávam z tejto stránky posteľnú bielizeň.
Krásne ako na fotke.
Preklad hodnotenia nie je možný, pretože ste poskytli len jedno slovo "Bavlna", ktoré v slovenčine znamená to isté. Ak máte konkrétne hodnotenie alebo text na preklad, poskytnite, prosím, viac kontextu.
Príjemný vzor
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky
Spokojná ďakujem odporúčam
Obliečka na paplón má škvrnu
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky






























