












Rozmery 140×100×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kabinet ZUIVER BARBIER WALNUT si požičiava pôvab od kultového moderného dizajnu z polovice storočia. Kabinet má hornú a spodnú časť z 18 mm orechovej dyhy. Nohy a dvere sú z kaučukovníkového dreva s tamburovou štruktúrou. Vo vnútri sú tri police z tvrdeného skla. Rozmery (VxŠxH): 140 x 100 x 45 cm Farba: orechová hnedá Výška nôh: 40 cm Max. zaťaženie: 10 kg na sklenenú poličku Materiál: drevo
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Dekor | Orech |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Hnedá |
| Zatváranie | Dvierkové |
| Presklené | Ano |
| Štýl | Moderný, Retro |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami |
| Výrobca | ZUIVER |

99×138×42 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
V dekore dub, s nožičkami, matná
SkladomDoprava zadarmo